Здоров’я мами

Визначення терміну вагітності

Добрый день, подскажите пожалуйста, как определить срок беременности. Врач ставила 13 недель, УЗИ показало 15, врач поставила 14. А где же правда, от этого же и время ухода в декрет зависит, да и предполагаемая дата родов. Заранее спасибо)))

Взагалі, найбільш точним вважається визначення терміну вагітності за даними УЗД. Протягом перебігу вагітності терміни можуть уточнюватись.

Але не хвилюйтесь. На сьогодні відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами надають у повному обсязі незалежно від того, коли саме народилася дитина. Тобто, якщо сталося так, що пологи відбулися раніше терміну, то залишок з 70 дородових днів відпустки переносять на післяпологовий період.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.