Юридичні питання

Я не можу оформити допомогу на дитину

Управління праці та соціального захисту населення повідомило, що без прописки, за місцем фактичного проживання я не можу оформити допомогу на дитину (не можу принести довідку з місця реєстрації, оскільки його немає:зі старої квартири я виписалась, а до нової (на місце мого фактичного проживання)мене не прописують). Як бути? до кого звертатись? Дякую.

;В принципі, працівники УПСЗН мають рацію ; вони не можуть контролювати використання допомоги.
Але Ви можете взяти довідку за місцем попередньої реєстрації та проживання, що Ви не отримуєте допомогу при народженні дитини.
Або нехай за домогою при народженні дитини звернеться дитини батько ; він також має право оформляти допомогу при народженні ;
;
А ще раджу Вам прочитати статті Розділу ІІІ
Закону України про державну допомогу сім;ям з дітьми;
Стаття 10. Право на допомогу при народженні дитини
;;;;;Допомога при; народженні; дитини; за; цим; Законом; надається одному; з батьків дитини (опікуну), який постійно проживає разом з дитиною.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк