Юридичні питання

Я перебуваю у декретній відпустці, моя мама працює на моєму робочому місці

Доброго дня. Я перебуваю у декретній відпустці, моя мама працює на моєму робочому місці.Чи може вона замість мене піти в декретну відпустку, а я вийти працювати? Заздалегіть дякую.

  Якщо Ви перебуваєте у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, то згідно Закону, таку відпуску можна оформити на близьку людину (матір, чоловіка, сестру…) працездатного віку.

Ви можете вийти на роботу, надати довідку до УПСЗН, що Ви працюєте  та оформити відпустку на матір, якщо вона підпадає під вищезазначену категорію. При цьому усі питання правильності звільнення матері потрібно обговорити з кадровою службою. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.