Юридичні питання

Я працюю на основній роботі в ВНЗ на 0,1 ставки (офіційно оформлена)

Підскажіть, будь ласка, я працюю на основній роботі в ВНЗ на 0,1 ставки (офіційно оформлена), водночас я працевлаштована за сумісництвом на іншій роботі на мінімальну зарплату. Як буде здійснюватись оплата декретної відпустки, а саме чи буде враховуватись моя друга робота? Як правильно надалі оформити зазначену виплату з 2 робіт, і хто з роботодавців буде її оплачувати?

Допомога в зв’язку з вагітністю та пологами надається за основним місцем роботи і за сумісництвом.

Детально читайте в статті «Розрахунок допомоги по вагітності та пологах на роботі за сумісництвом» розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.