Юридичні питання

Я працюю у підприємця за трудовою угодою,через 2 місяці у мене декретна відпустка.

Я працюю у підприємця за трудовою угодою,через 2 місяці у мене декретна відпустка,як повинні мені оплачуватись декретні і ким,які потрібні для цього документи і куди їх подавати.Дякую.

Якщо Ви працюєте офіційно і за Вас сплачуються страхові внески, оплата до- та після пологової відпустки проводиться на загальних підставах.. Нарахування проводиться бухгалтерією працедавця, а виплати проводить  ФСС ТВП. Підставою для нарахування є лікарняний лист.

Детально читайте статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.