Юридичні питання

Я второй раз вышла замуж, у мужа брак тоже второй

Добрый день. У нас такая ситуация. Я второй раз вышла замуж, у мужа брак тоже второй. Оба имеем детей от первых браков (несовершеннолетних). Дочка мужа прописана с мамой, но воспитанием ребенка занимаются оба родителя. Моя дочь прописана со мной, и по первому браку я вдова. Какие выплаты мне положены, как на второго ребенка или как на третьего?

Вам належать виплати по народженню другої дитини, на третю виплати можуть бути, якщо Ви усиновите (удочерите) дитину чоловіка.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.