Юридичні питання

Як буде нараховуватись щомісячна допомога?

Доброго дня. Моєму малюку 3 місяці. Я оформила допомогу, але ще не отримувала. Скажіть, будь ласка, як буде нараховуватись щомісячна допомога? Мені нарахують і за ці 3 місяці чи тільки з дня подання документів?

Щомісячна допомога по народженню дитини виплачується у повному розмірі, незалежно від терміну її оформлення. Головне, це оформлення допомоги протягом року після народження дитини.Відносно допомоги по догляду за дитиною до досягнення 3-х років
Звертатись за призначенням допомоги необхідно до відповідних органів (Управління праці та соціального захисту населення) за місцем реєстрації отримувача допомоги. За місцем фактичного проживання допомога по догляду може призначена бути, тільки якщо заявник надасть довідку про те, що він не отримує цей вид допомоги по місцю реєстрації.
Якщо на момент звернення заявник має право на допомогу, то цю допомогу призначають, якщо це відбудеться навіть за місяць до того, як дитині виповниться 3 років.
Однак, необхідно розуміти, що тим, хто трохи запізниться, не варто розраховувати на виплату повністю всієї суми, що накопичилася за всі 3 року. Їм буде доплачено лише за три попередні місяці, що йдуть перед місяцем, у якому заявник звернувся за призначенням допомоги. Також потрібно мати на увазі, що в повному обсязі без яких-небудь часових обмежень ця заборгованість буде виплачена у тому випадку, якщо допомога вже призначено, однак своєчасно не була виплачена з вини держоргану, що відповідає за призначення і виплату допомоги.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.