Юридичні питання

Як часто потрібно переоформлювати аліменти в совбезі?

Доброго дня! Скажіть будь-ласка як часто потрібно переоформлювати аліменти в совбезі. Раніше було раз на пів року, але сьогодні мені сказали, що в юстиції справку тепер будуть видавать раз на рік.

Якщо державна виконавча служба за місцем Вашого проживання вже має офіційний документ щодо ;змін до ;Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби;,зверніться до неї з письмовою заявою щодо роз;яснення порядку отримання довідки для нарахування аліментів.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.