Юридичні питання

Як і де отримати матеріальну допомогу при народжені першої дитини?

Одружений. Дружина прописана в селі другої області я прописаний в іншому обл. центрі. у нас народилась перша дитина.Свідотство про народження отримали. Як і де отримати матеріальну допомогу при народжені першої дитини? Офіційного спільного місця проживання пока немає.Знімаємо квартиру

Щоб отримати допомогу при народженні дитини необхідно подати заяву на її отримання до місцевого управління праці та соціального захисту за тимчасовим місцем проживання.Для того, щоб допомогу оформили, ;дитину потрібно зареєструвати в місцевому відділі РАЦС, а також і вам і дружині потрібно взяти в управлінні праці за місцем постійної реєстрації довідки, що ви не отримуєте там допомоги при народженні дитини.
;Більш детально можна прочитати в статті ;ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ; на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні питання;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.