Юридичні питання

Як мені буде здійснюватись виплата на дитину?

Доброго дня!Я планую завагітніти. працюю на 0,5 ставки отримую 650 грн без вирахувань. Але хочу звільнятись і ставати на біржу. Стаж у мене 1.5року. Як мені буде здійснюватись виплата на дитину.!? Чи краще ще допрацювати на роботі? Якщо безробітня буде іти стаж по догляду за дитиною? І чи може піти чоловік в декрет якщо я безробітня? Дякую

На постановку на облік та початок отримання допомоги по безробіттю впливає стаття, за якою звільнена людина.

Для того, щоб отримати відповіді на перших два запитання Вам потрібно знайти і Інтернеті та прочитати Закон України ;Про зайнятість населення; та;; Наказ ;Міністерства праці та соціальної політики України N 307 від 20.11.2000 ;Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності; 

Там все докладно розписано і відносно звільнення та отримання допомоги по безробіттю, і по виплатах.
;Відносно стажу.

Згідно Закону України ;Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії; 
"Загальнообов;язковому державному пенсійному страхуванню підлягають жінки, які перебувають у відпустці у зв;язку з вагітністю і пологами та отримують допомогу. Цей період буде зараховуватися до страхового стажу під час призначення їм пенсії"

;;Періоди отримання виплат за окремими видами загальнообов;язкового державного соціального страхування відповідно до частини 1 статті;7 Закону №;2240 зараховуються до страхового стажу. До таких періодів належать, зокрема, періоди отримання допомоги по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності) та матеріальної допомоги в період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітного, тривалість виплати якої зараховується до загальної тривалості виплати допомоги по безробіттю;.
;На виплати по народженню дитини впливає тільки те, якою за ліком народжена дитина 1-2-3..
;Відпустка у зв;язку з вагітністю та пологами надається тільки жінкам.
Чоловік може піти у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, але тільки у випадку, якщо Ви будете офіційно працевлаштовані.
;Про все це та багато іншого Ви можете дізнатись з статей розділу ;Юридичні питання; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.