Юридичні питання

Як нараховуються кошти по листу непрацездатності?

Доброго дня! У мене таке запитання, я вагітна, 35 тижнів лист непрацездатності виданий 16-го січня коштів ніяких не отримувала, скажіть як нараховуються кошти по листу непрацездатності.

По-перше, листок непрацездатності потрібно було надати в бухгалтерію по місцю роботи або в УПСЗН за місцем проживання, якщо Ви маєте статус безробітної.Детально про нарахування допомоги по вагітності та пологах, а на неї мають право усі вагітні, можете прочитати в статтях ;ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ;, ;ПРАВО ВАГІТНИХ НА ВІДПУСТКУ;, ;ПРОСТИЙ РОЗРАХУНОК ДЕКРЕТНИХ ВИПЛАТ;, ;ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ВИПЛАТА ВІДПУСТКИ В ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ (ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ ) В УКРАЇНІ; розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.