Юридичні питання

Як оформити декретну відпустку?

Добрий вечір. На данний момент я маю отримати лікарняний (лист непрацездатності) терміном на 126 дні. Де і як оформлюється декретна вітпустка на 3 роки? Які документі необхідно і коли? Дякую

Для отримання відпустки з догляду за дитиною до трьох років потрібно спочатку на 30 тижні вагітності піти у відпустку по вагітності та пологах, народити дитину, дочекатись закінчення післяпологової відпустки тривалістю 56 днів, та на 54-55 її день написати заяву про надання частково оплачуваної відпустки з догляду за дитиною до трьох років. Все це оформлюється у відділі кадрів та бухгалтерії працедавця. Виплати по догляду за дитиною до трьох років проводяться через УПСЗН за місцем проживання.Більш детально можна дізнатись з статей розділу ;Юридичні поради; сайту ;Зростай, Малюк!; або ознайомившись зі змістом Закону України ;Про відпустки;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.