Юридичні питання

Як отримати допомогу при народженні дитини

Я живу в м.Києві, а зареєстрована в Миколаївській області, не працюю, на обліку в ЦЗ не значуся. Підскажіть, будь-ласка, як мені отримати допомогу при народженні дитини, декретні виплати, куди звертатись та які документи необхідні для цього?

Для того, щоб отримати усі види допомог, Вам необхідно звернутись до районного управління праці та соціального за місцем тимчасової реєстрації (проживання) в м. Києві. Там дадуть усі необхідні роз’ясненя щодо того, які довідки необхідні взяти з місця постійного проживання.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.