Здоров’я мами

Як позбутися закрепів

Як позбутися закрепів малюку котрому вже 7 місяців? До 4 - ох місяців випорожнення бул регулярні, із настанням спеки почались закрепи. Використання води, травяних чаїв, свічок та іншого діє тільки за першим разом, а надалі стає все у свій звичний лад - закреп.

Причиною закрепів у даному випадку може бути недостатній питний режим малюка, погрішності в харчуванні матері, неправильне введення прикорму, особливо молочних сумішів.

Спробуйте робити малюку масаж живота, починаючи з правого кутка живота  і наліво (за годинниковою стрілкою), а також гімнастичні вправи на зразок їзди на велосипеді, спочатку почергово, а потім разом, згинати ноги в колінних суглобах, притискати їх до живота.

Тільки ні в якому разі не робити це з надмірними фізичними зусиллями, без фанатизму, а у вигляді гри. Почасти допомагає застосування газовідвідної трубочки.

Щодо причин закрепів та їх усунення детально можна прочитати на сайті «Зростай, Малюк!».

Ні в якому разі не застосовуйте лікарські (навіть без рецептурні) засоби для лікування закрепів без попередньої консультації з лікарем.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.