Юридичні питання

Як правильно потрібно розраховувати середньоденну заробітну плату,для виплати по листу непрацездатності?

Доброго дня , підкажіть як правильно потрібно розраховувати середньоденну заробітню плату,для виплати по листу непрацездатності(вагітність і пологи) Я пацюю на заводі, мій графік роботи номованний, кожен масяць здають тебель відпрацьованого часу.. Питання:: в данному випадку Для нарахування середньоденої заробітньох плати треба брати календарні дні ?? чи фактично відпрацьовані??
я читала в постанові КАБМІН №1266 В ДОДАТКу №2 є приклад Довідки про середню з/п з вагітністю і пологами, сказано , що "СЕРЕдньоденна з/п = сумарна з/п (дохід) ділиться на кількість відпрацьованих робочих днів..
але наш бухгалтер ділить на кількість календарних днів..а це суттєва зменшує виплати..
Чи правомірні дії нашого бухгалтера? Куди звернутися щоб правильно розрахували мій лікарняний..
дуже дякую за допомогу

Розрахунком соціальних виплат ми не займаємось, але детально про їх нарахування у різних випадках можна дізнатись зі статей розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.
;;У вашому випадку можна звернутись до районного (міського) Фонду соціального страхування тимчасової втрати працездатності

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.