Юридичні питання

Як розрахувати допомогу на дитину?

Щопівроку переоформляю документи на отримання допомоги по догляду за дитиною до 3 років,останнього разу мене попередили,що в зв"язку з закінченням навчання(в інституті)моєї старшої дитини,дохід сім"ї буде розраховуватись по іншому,адже старша дитина буде вважатись дорослою,а в результаті-у мене буде тільки одна дитина на утриманні(менша),а отже сума допомоги істотно зменшиться.Чи правомірно це?А якщо старша дитина буде безробітною,тоді які доходи будуть з її сторони в сім"ю,адже стипендію приплюсовували?!

На жаль, Ви не вказали вік дитини.Але якщо їй виповнилось 18, вона вважається повнолітньою, а допомога призначається дітям до 18 років або у разі, коли діти навчаються на денному стаціонарі. Тому зменшення розміру соціальної допомоги дійсно можливе.
Більш детально можна прочитати в статті ;Таблиця соціальних виплат з 1 грудня 2013 року;; на сайті ;Зростай, Малюк!;, а також в Законі України ;Про державну допомогу сім’ям з дітьми; та Постанові КМУ ;від 27 грудня 2001 р. № 1751.
Виходячи з того, що Ваша дитина отримувала стипендію, можна зробити висновок, що вона навчається на бюджетному відділення, тобто за державним замовленням.
Тут Вам пригодиться знання Постанови КМУ ;від 22 серпня 1996 р. N 992 ;Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням;;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.