Здоров’я мами

Як табелювати жінку, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною?

Жінка в відпустці по догляду за дитиною до 3 років і принесли лікарняний про вагітність другою дитиною. Як табелювати мені цю жінку? Ставити лікарняний чи відпустку?

Жінці не потрібно виходити на роботу, щоб мати право на допомогу по вагітності та пологах, якщо вона перебуває у відпустці для догляду за дитиною віком до трьох років. Відповідно до абзацу третього частини 3 статті 38 Закону № 2240 за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується незалежно від виплати допомоги по догляду за дитиною. Право на допомогу по вагітності та пологах виникає з дня отримання жінкою листка непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, який видається в цьому разі на загальних підставах.

Детально в статтях розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.