Здоров’я дитини

Як вплине інфекційне захворювання трихомоніаз на вагітність та роди.та чи можливо його назавжди вилікувати!???

як вплине інфекційне захворювання трихомоніаз на вагітність та роди.та чи можливо його назавжди вилікувати!???

Трихомоніаз збільшує ризик передчасних пологів і народження дітей з низькою масою тіла. Більше того, у жінок, інфікованих трихомонадами, зростає ризик мертвонародження .

Вилікувати трихомоніаз можна, але, при цьому можливості лікування вагітних від трихомоніазу обмежені можливим негативним впливом препаратів на плід. Призначати лікування можна не раніше другого триместру вагітності. Лікування трихомоніазу під час вагітності, у разі відсутності симптомів, може не проводитися . У будь-якому разі, питання лікувати або не лікувати трихомоніаз під час вагітності потрібно вирішувати з вашим лікарем акушером-гінекологом.

І ні в якому разі не займайтесь самолікуванням, не приймайте таблетки самостійно або за порадою подруг чи знайомих.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.