Здоров’я мами

Які наслідки маловоддя?

чем опасно умереное маловодие? У меня 36 неделя.

Внаслідок малої кількості вод у матці її стінки знаходяться близько від поверхні тіла плода, тому можуть здавлювати і згинати плід , а вагітність іноді може супроводжуватись болями в животі, особливо під час ворушіння плода. Маловоддя також відбивається на стані плода: його шкіра стає сухою і зморшкуватою, він відстає в рості і масі тіла, можливі викривлення хребта, клишоногість та інші патології.

Найбільш точно визначити стан і кількість навколоплідних вод допомагають дані УЗД, тому попросіть детально все пояснити свого лікуючого лікаря акушера-гінеколога. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.