Юридичні питання

Які повинні дати документи в пологовому будинку, якщо одна з народжених дівчаток померла.

Добрий вечір! У мене така ситуація. Сестра народила на 32_33 тижні кесарським розтином двоє дівчаток. І перша через 26 годин померла. Які виплати будуть: на першу померлу дитинку, та на другу дівчинку? Які повинні дати документи в пологовому будинку? Буду дуже вдячна за відповідь.

ЗУ “Про реєстрацію актів цивільного стану” визначає, що у разі якщо смерть дитини настала на першому тижні життя, державна реєстрація народження проводиться з видачею довідки про народження, у якій зазначено, що дитина померла. Державна реєстрація смерті дитини проводиться в установле­ному порядку з видачею свідоцтва про смерть.;;Допомога; при народженні дитини в разі її смерті виплачується на; підставі; копії; свідоцтва; про народження дитини або витягу з Державного; реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини, копії; свідоцтва про смерть, витягу з Державного реєстру актів; цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги;; у; зв’язку; з; народженням; дитини,; виданого; відділом реєстрації; актів; цивільного; стану,; чи; довідки для призначення допомоги;; при;; народженні; дитини,; виданої; виконавчим; органом сільської,; селищної,; міської (крім міст обласного значення) рад.;
{; Абзац; пункту; 11; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1026 ( 1026-2009-п ) від 30.09.2009 };

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.