Здоров’я мами

Які продукти не перетравлюються організмом і виходять з продуктами обміну???

Доброго дня!! Підскажіть будь - ласка які продукти не перетравлюються організмом і виходять з продуктами обміну??? Я побачила у своеї донечки в калі не перетравлену смородину, це нормальне явище чи слід звернутися до гастроентеролога, чи це нехватка певніх ферментів в організмі?? Нам 1 рік 10 місяців. Дякую.

Усі продукти дітям даються відповідно віку. Я думаю, що неперетравлена смородина в калі є наслідком перевантаження травної системи дитини. Щоб в подальшому такого не траплялось, будь ласка, прочитайте статтю «ПРИБЛИЗНИЙ РАЦІОН ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД 1 ДО 3- РОКІВ» в розділі «Малюк після 1 року» на сайті «Зростай, Малюк!».

У випадку появи скарг дитини на якісь негаразди в шлунково-кишковому тракті в обов’язковому порядку зверніться до свого лікаря-педатра.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.