Здоров’я мами

Які записи повинні бути в ОК?

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какие именно записи в обменной карте необходимы для поступления в роддом? Какой минимум записей должен быть? Т.к. отношения с доктором не сложились, и ходить туда не хочу.

Пані Ірино, якщо у Вас не склались відносини з лікарем, Ви можете попросити його керівника змінити лікаря. А мінімальної кількості записів немає, просто в ОК повинні бути відмічені усі відвідування лікаря (9), усі аналізи, в т.ч. на ВІЛ, сифіліс та туберкульоз і багато чого іншого, 2 УЗД.  

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.