Юридичні питання

Якщо дитина народилась за кордоном

Якщо дитина народилась закордом.Видане свідоцтво про народження та завірене у консульстві України. Чи можливо оформити допомогу при народженні? Батьки і дитина знаходяться закордоном. Дякую за відповідь.

Для цього батьки (один з батьків) повинні отримати постійне свідоцтво про народження у відділі РАЦС за постійним місцем проживання в Україні та звернутись за нарахуванням допомоги до районного (міського) управління праці та соціального захисту населення.
Більш детально прочитайте на сайті ;Зростай, Малюк!;, розділ ;Юридичні поради;, стаття ;Допомога при народженні дитини за кордоном;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.