Юридичні питання

Якшо довідку з місця роботи принести на 3 дні пізніше

Доброго дня! Сьогодні 30 тиждень вагітності, а довідку дадуть через 3 дні? Чи зможу я отримувати декретну відпустку та декретні гроші? Наприклад, якшо довідку з місця роботи принести на 3 дні пізніше???

Я не знаю, щодо якої довідки з роботи Ви пишете.Жінка іде в до-та післяпологову відпустку в 30 тижнів вагітності. ;В ЖК їй повинні видати лікарняний або довідку ф.147/о (в залежності від того, де працювала жінка,чи взагалі не працювала).
Даний документ надається в бухгалтерію працедавця або безпосередньо в районне управління праці та соціального захисту населення.
Нарахування в любому випадку повинні проводитись з дня виходу в декретну відпустку.
;Детально про все це можна прочитати в розділі ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.