Юридичні питання

Яку допомогу отримує жінка-підприємець?

Доброго дня! Скажіть яку допомогу отримує жінка-підприемець (яка сплачуе коншти у фонд соціального страхування) при виході в дикретну відпустку, і які документи для цього потрібні?

Жінка-підприємець може отримати допомогу від Фонду соцстрахування по тимчасовій втраті працездатності, якщо вона бере добровільну участь у системі загальнообов;язкового державного соціального страхування шляхом укладення Договору з ПФУ та сплачує добровільні внески.Детально читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.