Юридичні питання

Яку суму нарахують після досягнення дитиною 2 років?

На даний час ні я,ні чоловік не працюємо,дитині 1 рік 10 місяців,отримую допомогу по догляду до 3 років у розмірі 1760 грн.Скажіть,будь ласка,яку суму я буду отримувати після досягнення дитиною 2 років?При останньому візиті в УСЗН мені відповіли,що я отримуватиму всього 130 грн.Чи так це?

Уряд України продовжив виплати для осіб, у яких закінчується виплата допомоги при народженні першої дитини (вона виплачувалася 24 місяці). Про це йдеться в повідомленні в прес-службі Міністерства соціальної політики.;Для сімей, у яких дитина була народжена першим і призначена допомога при народженні дитини в розмірі, визначеному як на першу дитину (виплата здійснюється протягом 24 місяців), уряд продовжив щомісячні виплати до досягнення нею трирічного віку і встановило їх у розмірі 130 гривень. Ці зміни дозволять зокрема зберегти право 126 тисяч громадян на зарахування часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до трудового стажу ;, – йдеться в повідомленні.
;
Як відомо, з 1 липня 2014 збільшено розмір допомоги при народженні першої дитини на 10 320 гривень (з 30 960 до 41 280 гривень), а також період виплати вказаної допомоги продовжений з 24 до 36 місяців.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк