Юридичні питання

Який розмір допомоги по вагітності і пологах я буду отримувати?

Добрий день. Я зареєстрована в ЦЗ з 18.12.2012 року, виплата тривала до 12.12.2013 року - тобто вже припинилася, але з обліку мене не зняли, я вагітна, в декрет йду 18.02.2014 року. Який розмір допомоги по вагітності і пологах я буду отримувати, дайте відповідь, будь-ласка, дякую.

Шановна пані, все відносно допомоги одиноким матерям описано в статті ;ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ; розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!; та в Законі України ;Про державну допомогу сім;ям з дітьми;.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.