Юридичні питання

Який розрахунковий період застосовувати?Яку частину ЗП врахувати при розрахунку лікарняних?

Доброго дня!Запитання: з 15.07.2014 працівниця , перервавши відпустку по догляду за дитиною до 3-х років, виходить на постійне місце роботи.З 18.08.2014 року надає листок непрацездатності по вагітності та пологам.ЗП за липень-1577,56 грн., за серпень-1535,08.Який розрахунковий період застосовувати?Яку частину ЗП врахувати при розрахунку лікарняних?

Ми розрахунком соціальних виплат не займаємось.
Усі відповіді можна знайти статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;зростай, Малюк!, або безпосередньо беріть Порядок 1266, уважно читайте і там теж знайдете усі відповіді стосовно розрахунку.
З повагою,
Сотник Iван Минович
Медичний радник Громадської організації
Соціальних інформаційних ініціатив ;ПРОСВІТА;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.