Юридичні питання

Яким чином мені будуть нараховувати декретну допомогу (126 днів) на підприємстві де я працювала до перших пологів?

Добрий день! Підкажіть будь-ласка, я зараз перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років,вагітна в друге. Яким чином мені будуть нараховувати декретну допомогу(126 днів) на підприємстві де я працювала до перших пологів? Заробітна плата на теперішній час по моїй посаді збільшена,порівняно с тою що я отримувала!
П;О;С;Т;А;Н;О;В;А КМУ від 8 лютого 1995 р. N 100 ;Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати; ;

10. У випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві,; в; установі,; організації; відповідно; до; актів законодавства,; а також за рішеннями,; передбаченими в колективних договорах (угодах),; як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом; якого; за; працівником; зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при ;обчисленні; середньої; заробітної; плати, за проміжок часу до підвищення;; коригуються;; на;; коефіцієнт;; їх;; підвищення.;; На госпрозрахункових;; підприємствах; і; в; організаціях; коригування заробітної; плати; та; інших; виплат; провадиться з урахуванням їх
фінансових; можливостей.; (; Абзац; перший; пункту; 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 348 ( 348-95-п ) від 16.05.95, N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )
;;;; Виходячи з; відкоригованої; таким; чином; заробітної; плати у розрахунковому періоді, за встановленим у пунктах 6, 7 і 8 розділу IV; порядком; визначається середньоденний (годинний) заробіток.; У випадках,; коли підвищення тарифних ставок і окладів; відбулось; у періоді,;; протягом;; якого; за; працівником; зберігався; середній заробіток,; за; цим; заробітком; здійснюються нарахування тільки в частині,; що стосується днів збереження середньої заробітної плати з; дня підвищення тарифних ставок (окладів). ( Абзац другий пункту 10;; із;; змінами,;; внесеними; згідно; з; Постановою; КМ; N; 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.