Юридичні питання

Яким чином розраховується зараз допомога по вагітності та пологам для ФОП, що має договір добровільного страхування?

Добрий вечір, підкажіть, яким чином розраховується зараз допомога по вагітності та пологам для ФОП, що має договір добровільного страхування. Якщо станом на 14.11.13 пункт 19 постанови 1266 виключено постановою 169-2013-п від 20.03.2013Дякую.

За даними ФСС ТВП України нарахування проводяться за результатами Декларації про доходи, виходячи з яких розраховується спочатку дохід за один місяць, тобто річні доходи ділять на 12, потім множать на 6 (дохід за ;шість місяців), потім визначають дохід за один день шляхом поділу на кількість робочих днів і множать на 126 ; сума виплати за до- та після пологову відпустку.
Більш детально можна дізнатись або в своєму (районному чи міському) ФСС ТВП, або зателефонувати до ФСС ТВП України за телефонами: Гарячої лінії -0-800-501-892; ;Управління надання матеріального забезпечення та експертизи тимчасової непрацездатності – (044) 425-12-04; (044) 206-04-16; (044) 425-02-41.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.