Юридичні питання

Якими нормами регулюється вартість перебування в пологовому і самі пологи?

Доброго дня! Моя дружина - громадянка США, має посвідку на тимчасове проживання в Україні. Збираємося народжувати в пологовому будинку в Києві. Сьогодні подзвонила акушер і повідомила, що у звязку з тим, що дружина іноземка, можливо доведеться сплачувати більшу суму за палату. В пологовому є палати безкоштовні, але вони багатомісні і нам з дружиною це не підходить. Чи має право керівництво пологового так поводитися і вимагати більшої оплати, ніж для громадян України? Якими нормами регулюється вартість перебування в пологовому і самі пологи? Про безкоштовну медицину ніхто не говорить

Наскільки нам відомо, усі українки, які хочуть народжувати партнерськими пологами, мати окремі палати, персонального, а не чергового лікаря, сплачують певні кошти в касу пологового будинку.;
Окрім того, можна отримати пологову допомогу, маючи медичну страховку вагітності та пологів. В Києві таким страхуванням займаються тільки дві страхові компанії ; ;Провідна; та ;Оранта;.
;
Для більш точних пояснень зверніться відносно норм оплати в пологових будинках Києва, будь ласка, за телефоном Гарячої лінії до Департаменту охорони здоров;я м. Києва або Міністерства охорони здоров;я України.
;
Телефон консультативно-інформаційної служби Департаменту охорони здоров;я м. Києва – 15-83 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів м. Києва). Працює цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні.
;
З питань отримання безкоштовного медикаментозного забезпечення від Муніципальної лікарняної каси Києва столичним породіллям
Телефони Департаменту соціальної політики;м. Києва – ;408-39-74; 408-54-88 ; Тетяна Антонівна Скиба ; 404-21-88 ; прямий.
;
Телефон ;Гарячої лінії; МОЗ України: 0-800-801-333. ;Працює ;в робочі дні з 9.00 до 18.00;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.