Юридичні питання

Имею ли я право на получение какой-либо материальной помощи?

Добрый день.Я со своим вторым мужем живу в гражданском браке, от первого официального брака есть дочь 10 лет. Сейчас ждем второго ребенка.Муж официально не работает, я не работаю вообще. Имею ли я право на получение какой-либо материальной помощи (декретных) или эти выплаты предназначены только для работающих женщин.Заранее благодарна Вам.

Так, наразі Ви маєте право і на оплату до- та післяпологової відпустки, а також на допомогу при народженні другої дитини, Якщо старша донька проживає разом з Вами і виховується в сім*ї.Детально про все можна дізнатись з статей: “ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ”, “ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ВИПЛАТА ВІДПУСТКИ В ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ (ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ ) В УКРАЇНІ”, “ЯК ПІТИ У ДЕКРЕТ ОТРИМАВШИ ДОПОМОГУ” в розділі “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.