Юридичні питання

З мене вже два місяці державна виконавча служба стягає 20% від заробітної плати за кредит.

Доброго вечора! Я працюю державним службовцем.Така ситуація, що з мене вже два місяці державна виконавча служба стягає 20% від заробітної плати за кредит.В мене є двоє діток 15 і 4 роки і через місяць я іду в декрет з третьою дитиною буде 30 тижнів. Чи мають право з моїх декретних лікарняних (126 днів)стягувати 20%? Щиро вдячна!

Ні, хоча виплати за до- та післяпологову відпустку є компенсацією заробітної плати, оподаткуванню вони не підлягають, окрім відрахувань 2% до ПФУ, тому ВС не може стягувати 20%. У разі необхідності потрібно звертатись до суду та оскаржувати дії ВС.Детально в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.