Юридичні питання

За яких умов можна раніше піти у декретну відпустку?

Доброго дня! Я зараз на 16 тижні вагітності. Я працюю, але на роботі у мене тяжкі умови праці (цілий день сиджу за комп’ютером і при цьому працюю по змінах). Я сильно втомлююся. Чи можна мені піти в декретну відпустку раніше та на яких умовах? Знаю, що таке можливе, але чомусь ні мій лікар, ні на роботі про це нічого не знають. А для мене дуже важливо народити цю дитину здоровою. Порадьте, будь-ласка, як мені бути. Дякую!

Підставою для переходу на іншу роботу (полегшені умови праці) є довідка форми 084/о, Затверджена наказом МОЗ України від 27 грудня 1999 року №302. Вона видається лікарем жіночої консультації.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.