Здоров’я дитини

Захворіла годуюча мама

Добрий день. Прошу Вас шо робити у ситуації, коли почало боліти горло у годуючої мами,,, , зїла щось холодне з холодильника. Як поступити щоб не заразити дитину, тому що вона спить зі мною разом, І що приймати, які ліки, або що робити, щоб перестало боліти горло., і щоб ті ліки не зашкодили дитинці??????? Напишіть мені будь ласка. Дякую

Добрый день,  Виталия

Благодарим вас за вопрос.  Очень хорошо при болях в горле  приготовить настой  шалфея и ромашки, им нужно полоскать горло. После полоскания старайтесь не кушать и не пить в течении 30-40минут.

Настой шалфея с ромашкой:

Смешать взятые поровну сушеные измельченные листья шалфея лекарственного и цветки ромашки аптечной. 1 ст.ложку сбора залить 1 стаканом кипятка, настаивать под крышкой в течение 5 минут, процедить. Полоскать горло настоем комнатной температуры несколько раз в день.

Если вы приболели ходите дома в маске, чтобы не заразить  ребеночка.

И старайтесь ребеночка приучать спать в своей кроватке. Он заснул у вас на ручках, переложите его спать в детскую кроватку.

Здоровья вам и малышу!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.