Юридичні питання

Захворювання на вітрянку під час вагітності

доброго дня я вагітна на 7 тижні і уже переболіла вітрянкою, який ризик для дитини???

Захворювання на вітрянку під час вагітності може становити певні ризики для плода. При захворюванні вагітної жінки вітрянкою на ранніх термінах вагітності можливі мимовільні аборти , мертвонародження і потворності: рубці шкіри , гіпоплазія кінцівок, атрофія кори мозку, розумова відсталість, затримка росту, мікрофтальмія, катаракта. Найчастіше при захворюванні вітрянкою на ранніх термінах вагітності відбувається викидень або внутрішньоутробна загибель плода.Але, на відміну від краснухи, відсоток розвитку каліцтв і вад плоду у разі захворювання на вітрянку дуже низький і становить близько 1 %.
Якщо цього не відбулося, будемо вважати, що Ви благополучно, для себе та плода, її перенесли.
В подальшому перебігу вагітності, в обов*язковому порядку, Вам буде необхідно пройти скринінг-тести першої та другої половини вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.