Юридичні питання

Закон «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

Доброго дня ,питанням я родила дитіну 30 квітня. чі повинна я получати по догляду до 3 рокив.Бо в місцевих органях моі документі приймати відмовились.

Так, в даному випадку вони праві.Допомога подогляду повинна була бути призначена з 01 числа наступного місяця, а цим числом є 1 липня 2014 року, коли набули чинності зміни до Закону Про державну допомогу сім*ям з дітьми, внесені Законом “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” від 27 березня 2014 року.
Детально в розділі Юридичні питання на сайті Зростай Малюк.
До Вашої уваги також телефон Урядової гарячої лінії 0 800 507 309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.