Юридичні питання

ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про державну допомогу сім’ям з дітьми:

Згідно роз’ясненння, наданого на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України Департаментом соціального, трудового та гуманітарного законодавства, що «до категорії одинокої матері відносяться: жінка, яка не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері; вдова; жінка, яка виховує дитину без батька (в тому числі й розлучена жінка, яка виховує дитину без батька, незважаючи на факт отримання аліментів, і жінка, яка вийшла заміж, але її дитина новим чоловіком не усиновлена)» ([електронний ресурс] – режим доступу: http://www.minjust.gov.ua/17185). Я — мати, яка виховує дитину (3 роки)без батька (були розлучені за 3 місяці до народження дитини). Підкажіть, будь ласка, чи прирівнююсь я до категорії одиноких матерів, у яких випадках та які необхідні для цього документи, а також якими пільгами я можу користуватись у своєму конктетному випадку? Дякую

Нижче приведений витяг із “ЗАКОНУ УКРАЇНИ” Про державну допомогу сім’ям з дітьми:Розділ V-A. Стаття 18. Право на допомогу на дітей одиноким матерям.
Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.
Якщо ваш статус на сьогодні відповідає цим вимогам значить Ви мати-одиначка і можете скористатись усіма пільгами, що визначені законодавством України.
Це все повинно визначатись в УПСЗН за місцем проживання.
Детально в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай малюк.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк