Здоров’я мами

Замучив стоматит

Добрий день! Я на 33 тижні вагітності. Близько місяця сильно замучив стоматит. Будь-ласка, порекомендуйте мені який небудь засіб від стоматиту. Чи вплине якось стоматит на дитину ? Дякую.

Для призначення правильного лікування потрібно з’ясувати причину виникнення стоматиту та його природу – бактеріальний чи вірусний.

Тому, перше, що Вам потрібно зробити – це відвідати стоматолога.

А поки що содово-сольові полоскання. Полоскати кожних 1,5-2 години. Або сучасні ополіскувачі для ротової порожнини. Але перед застосуванням потрібно ретельно ознайомитись з їх складом.

 Після відвідування лікаря – медикаментозне лікування та підбір спеціальної зубної пасти.

 Якщо Ви не доведете свій організм до неврозу нелікованим стоматитом – на плід це не вплине. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.