Здоров’я мами

Запалення нирок при вагітності

Я Марія. Була перша вагітність у 2011 році, але я захворіла на пієлонефрит. Були передчасні пологи на 27-28 тижні, дитинка померла. Тепер я вдруге вагітна на 15-16 тижні, лейкоцити 12-14. Як мені слід лікуватися щоб виносити здорову дитинку, і щоб небуло запалення нирок. Дякую

Якщо дійсно причиною переривання першої вагітності було запалення нирок, потрібно було їх добре пролікувати, зробити усі аналізи та необхідні обстеження – я сподіваюсь, що хоча б частково це було зроблене.

Зараз же потрібно стати на облік до жіночої консультації, своєчасно з’являтись на чергові огляди, виконувати усі приписи лікаря, дотримуватись здорового способу життя, берегти свій організм від застуди, ні в якому разі не займатись самолікуванням..

От практично і усі поради. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.