Юридичні питання

Затримка виплат від роботодавця

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, протягом якого періоду роботодавець зобов"язаний виплатити працівниці матеріальну допомогу по вагітності та пологах? І куди можна звернутися у разі її затримки або невиплати?

Допомога по вагітності та пологах повинна бути виплачена в перший же виплатний період після її нарахування. Зверніться до місцевого ;або головного ФСС ТВП, на гарячу урядову ліню, або до суду.Телефони можна знайти в статті Телефони гарячих ліній в розділі “Юридичні плоради” на сайті “Зростай Малюк”.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.