Юридичні питання

Затримки виплат

Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи може підприємство затримувати виплату декретної відпустки?

Ні, не може. Для кращого розуміння питання скористайтесь телефонами ГЛ.У разі несвоєчасної виплати (невиплати) коштів за до- та післяпологову відпустку звертайтесь до районних (міських) Фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП) за місцем проживання (реєстрації).
Телефон ГЛ Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України (ФСС ТВП) 0 800 501 892.
У разі невиплати допомоги по народженню дитини звертатись до районних (міських) управлінь(відділів) праці та соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації).
Телефон Гарячої лінії Кабінету Міністрів України 0 800 507 309;
Телефон Департаменту виплат Міністерства соціальної політики України 044 289 56 78.
З питань своєчасності та якості надання медичної допомоги звертайтесь до обласних (міських) управлінь(департаментів) охорони здоров*я.
Телефон Гарячої лінії МОЗ України: 0 800 801 333. Працює в робочі дні з 9.00 до 18.00
Телефон консультативно-інформаційної служби Департаменту охорони здоров*я м. Києва -15-83 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів м. Києва). Працює цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.