Юридичні питання

Збереження робочого місця у державній виконавчій службі

Добрий день. Допоможіть будь-ласка. Моя знайома наразі працює у державній виконавчій службі (на тимчасовій посаді) менше двох місяців. Декілька днів назад вона дізналась про вагітність. Як тепер роботодавець поведе себе в цій ситуації? За нею не збережеться робоче місце, є можливість її звільнення?

Як поведе себе працедавець, я не можу знати, але Вашій знайомій та і Вам не завадить прочитати статті 174-186 КзПП України. Там повністю розписаний захист праці вагітних жінок.

Відносно збереження робочого місця, все залежить від того ж таки працедавця та виду договору працевлаштування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.