Юридичні питання

Збереження робочого місця у державній виконавчій службі

Добрий день. Допоможіть будь-ласка. Моя знайома наразі працює у державній виконавчій службі (на тимчасовій посаді) менше двох місяців. Декілька днів назад вона дізналась про вагітність. Як тепер роботодавець поведе себе в цій ситуації? За нею не збережеться робоче місце, є можливість її звільнення?

Як поведе себе працедавець, я не можу знати, але Вашій знайомій та і Вам не завадить прочитати статті 174-186 КзПП України. Там повністю розписаний захист праці вагітних жінок.

Відносно збереження робочого місця, все залежить від того ж таки працедавця та виду договору працевлаштування.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк