Здоров’я дитини

Збільшення молочних залоз у новонароджених

Доброго дня! Малюку 2,5 тижні - виявила невелике нагрубання молочних залоз - що робити, як лікувати і чи потрібне лікування взагалі?? Дякую.

Нагрубання залоз або фізіологічна мастопатія відноситься до гормональних кризів новонароджених. Вона може розвинутися на 3-4-й день життя і максимально збільшується до 7-10-го дня, після чого поступово зменшується і до кінця місяця зазвичай зникає. Збільшення молочних залоз завжди симетричне, шкіра над збільшеною залозою зазвичай не змінена.

Іноді можливе виділення вмісту білуватого кольору, за складом близького до молозива. Лікування не потрібне, але при дуже сильному нагрубанні можна порекомендувати теплу стерильну пов’язку для запобігання від подразнення.

 Але в першу чергу потрібно все-таки показати дитину педіатру і не займатись самолікуванням.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.