Юридичні питання

Згідно якого окладу мені мають нарахувати лікарняні з другою вагітністю?

Доброго дня. Питання: знаходжуся в відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, до 07.12.2013 З 27.09.2013 в зв’язку другою вагітністю пішла у декрет. Працюю у банківській сфері та на роботу між декретами не виходила. На даний час на моєму місці працює людина з більшим окладом, ніж був в мене до виходу у перший декрет. Напишіть, будь-ласка, згідно якого окладу мені мають нарахувати лікарняні за другою вагітністю? Наперід дякую.

Виходячи з окладу, зазначеного в штатному розкладі.Детально в Постанові Кабінету Міністрів України № 1266 від 26 вересня 2001 Про обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.