Юридичні питання

ЖК не видає довідку

Ситуація:я незаміжня,вагітність 7 міс.,дитину роститиму сама. Прийшов час отримати декретну довідку,завідуюча консультації не дає у звязку з відсутністю флюрографії батька дитини та його родичів. Де я її візьму,якщо він більше ніякого відношення до моєї дитини не має. Що робити? Куди звертатись?

Звернутись до керівника лікувального закладу або до його заступника з медичної частини пояснити їм ситуацію.Не видавати лікарняного листа чи довідки лікарі ЖК не мають права. У разі затримки можете через суд вимагати компенсації коштів.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.