Здоров’я мами

Жирне молоко

Здравствуйте, помогите пожалуйста, кормлю грудью, молоко жирное и у ребёночка постоянно проблемы с животиком, что делать? Или как уменьшить жирность молока?

Якщо Вам здається, що виниклі проблеми з годуванням пов’язані з тим, що у Вас занадто рідке грудне молоко, нежирне, або, навпаки, занадто жирне, в даному разі існує висока вірогідність того, що проблема виявиться в чомусь іншому (неправильному прикладанні, годуванні по годинах тощо). В природі все відрегульоване таким чином, що материнський організм виробляє молоко якраз такої консистенції та складу, який на даний час потрібен малюку.

Жирність грудного молока – постійна генетично певна величина і ідеально відповідає потребам дитини. Вона може залежати від властивостей самого материнського організму та раціону харчування матері.

 Детально щодо організації харчування матерів прочитайте в статті «Харчування вагітних та мам-годувальниць» на сайті «Зростай, малюк!».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.