Інші питання

Зміна акушера-гінеколога при переїзді

Добрий день. Уточніть, будь ласка, як можна змінити акушера-гінеколога якщо я вже поставлена на облік по вагітності, але мені довелось переїхати в інший край міста і до попередньої лікарні добиратись мені дуже далеко і не зручно? Дякую.

Еміліє, дякуємо Вам за запитання!

Юридично, жінка має повідомити свого лікря акушера-гінеколога про зміну місця проживання, лікар, в свою чергу, інформує завідуючу жіночої консультації а вагітну жінку знімають з обліку, залишаючи запис в Обмінній карті.

Зі своєю Обмінною картою жінка має прийти в жіночу консультацію за місцем проживання і стати на облік вже там.

Приємної вагітності і легких пологів!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.