Юридичні питання

Зміна прізвища та реєстрація дитини

Добрый день, у меня несколько вопросов будет,1. Я вставала на учёт будучи ещё не замужней, на девичью фамилию, через пару дней я с мч. расписалась, принесла свидетельство о браке моему гинекологу с просьбой поменять фамилию в обменной карте, а она отказалась, ссылаясь на то что это документ, тут зачёркивать и тд.нельзя, подскажите не придется ли мне усыновлять своего собстевнного ребёнка после родов, и как заставить врача поменять фамилию в обменной карте. 2. Я ушла в декрет как положено в 30 недель, но мой больничный не оплатили в полном объеме одной суммой, а выплачивают по 500 грн. в пол.месяца. Куда можно обратиться что бы заставить работодателя выплатить единоразово всю сумму? Заранее спасибо.

Відповідь на 1 запитання.
Обмінна карта не є документом, що слугує підставою для реєстрації в РАЦС.
Але, якщо Ви хочете змінити дівоче прізвище на прізвище, отримане після шлюбу, напишіть заяву на ім;я керівника Лікувально профілактичного закладу та надайте копію паспорта з новим прізвищем.
Для реєстрації дитини в РАЦС необхідно подати такі документи:
– Довідку про народження, видану в пологовому будинку;
– Паспорти;
– Свідоцтво про укладення шлюбу (якщо є);
Щоб отримати повні відповіді щодо реєстрації та усиновлення відвідайте, будь ласка, сайт ;Зростай, Малюк!;, розділ “Юридичні питання”.
Відповідь на 2 запитання.
Допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується: застрахованим особам,
зазначеним у частині першій статті 6 Закону 2240, – у найближчий після дня призначення допомоги строк,
установлений для виплати заробітної плати;
Детально читайте у статті ;Виплата допомоги по вагітності та пологах на сайті “Зростай Малюк”.
У разі неповних виплат чи їх відсутності звертайтесь до суду чи прокуратури.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк