Юридичні питання

Зміна розміру соціальної допомоги

Хочу задати запитання спеціалістам, яким задалась сама тільки в останній період часу. Справа в тому, що у мене і в мого чоловіка від першого шлюбу вже є по дитині, сини живуть разом з нами. Тепер ми перебуваємо в спільному шлюбі і маємо спільну дитину 01.09.2010р.н. На даний час чекаю ще на одну дитину, яка має з"явитися на світ в квітні 2012р. Сталося так, що я при народженні нашої спільної донечки почала отримувати виплати як за другу дитину, враховуючи тільки першу мою дитину від першого шлюбу. При отриманні довідки з ЖЕКу про склад сім"ї нам не вписали чоловікового сина, котрий проживає з нами, так як перша чоловікова дружина померла і син знаходиться на утриманні батька. Тільки нещодавно я дізналась інформацію, що наша спільна дитина повинна рахуватись вже третьою в сім"ї і виплати повинні нараховуватись як на 3 дитину. Навіть знайшли Постанову Каб. Мін. від 22.02.2008р № 57 пункт 13. Чи варто тепер через 15 місяців регулярних виплат робити перерахунки (чи зважать на такий факт на даний момент часу органи соцзабезу?) Чи це вже по строку давності не являється можливим? Які додаткові документи додаються на перерахунок? Що порадите робити в моєму випадку? Завчасно дякую.

За змістом поставлених питань зателефонуйте, будь ласка за телефоном 044 289 56 78 до Департаменту Міністерства праці та соціальної політики.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.